Laureaci odebrali nagrody

Data wydarzenia: 12-12-2022

Dzisiejsze (12.12.2022 r.) posiedzenie Zarządu Powiatu rozpoczęło się miłym akcentem – starosta Stanisław Cybula wręczył nagrody laureatom VIII Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego, które odbyło się 17 listopada w Czaplinku.

Zwycięzcą został Kamil Bielski, który otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł, drugie miejsce zajął Łukasz Smoleński i odebrał nagrodę w wysokości 400 zł, ostatnie miejsce na podium zajął Jonatan Tobiasz, uczeń Zespołu Szkół w Czaplinku, który otrzymał nagrodę w wysokości 300 zł. Wyróżniono także 5 osób, którym wręczono nagrody pieniężne w wysokości 100 zł.

Oficjalne wyniki:
Mistrz Ortografii 2022 - Kamil Bielski
I Wicemistrz Ortografii 2022 - Łukasz Smoleński
II Wicemistrz Ortografii 2022 - Jonatan Tobiasz
Wyróżnienia: Agnieszka Kałamajska, Katarzyna Lewandowska, Karolina Zybała, Krystyna Jażdżyk, Karolina Szcześniak.

Gratulujemy!

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji