Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zapraszamy na wielkie kolędowanie!

Zapraszamy na wielkie kolędowanie!

Data wydarzenia: 12-12-2022

Starosta Drawski Stanisław Cybula zaprasza do wzięcia udziału w VI Powiatowym Przeglądzie Jasełek, Widowisk Kolędniczych, Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 26 stycznia 2023 r. w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim przy ul. Piłsudskiego 12. Do wygrania nagrody pieniężne!

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci, młodzieży oraz dorosłych do tradycyjnego i nowoczesnego bożonarodzeniowego kolędowania oraz zachowanie od zapomnienia starych pastorałek, kolęd i obrzędów bożonarodzeniowych, popularyzację kolęd i pastorałek jako utworów osadzonych w tradycji i obyczajowości. Intencją jest także konfrontacja starych i nowych form wykonywania kolęd, pastorałek i widowisk kolędniczych.
 
Regulamin wraz kartą zgłoszenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych jest dostępny na stronach internetowych: www.kulturadrawsko.pl, www.powiatdrawski.pl. Zgłoszenia należy nadesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, e-mail: promocja@powiatdrawski.pl do dnia 13.01.2023 r.

 

Ikona docxRegulamin , plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [41.53 KB]

Ikona docKarta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [40.00 KB]

 

 

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona