Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Awansowali do etapu okręgowego olimpiady przedsiębiorczości

Awansowali do etapu okręgowego olimpiady przedsiębiorczości

Data wydarzenia: 20-01-2023

Małgorzata Miłaszewicz, Kacper Janiszewski, Daniel Wiliński, Kacper Horanin i Dominik Stawecki z Liceum Ogólnokształcącego o profilu matematyczno-ekonomicznym Zespołu Szkół im. gen. Władysława Andersa drogą eliminacji międzyszkolnych awansowali do etapu okręgowego XVIII Olimpiady Przedsiębiorczości, której hasłem przewodnim jest „Biznes i zarządzanie”.

W etapie okręgowym, który odbędzie się 02 marca2023 r. roku na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, reprezentanci ZS Andersa będą rywalizowali o awans na szczebel centralny z najlepszymi młodymi przedsiębiorcami z województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Uczniowie będą mieli za zadanie rozwiązanie testu z dziedziny ekonomii, przedsiębiorczości, zarządzania przedsiębiorstwem, psychologii i etyki biznesu.
Udział w Olimpiadzie stanowi dla młodzieży formę sprawdzenia wiedzy i umiejętności w zakresie edukacji ekonomicznej i biznesowej, którą na co dzień zdobywają w szkole na dodatkowych zajęciach z ekonomii w praktyce, prowadzonych przez Grażynę Wanecką. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w zakwalifikowaniu się do etapu centralnego. 
Autor: Grażyna Wanecka, ZS w Złocieńcu
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona