Z wizytą u przyjaciół

Data wydarzenia: 20-03-2023

W trzecim tygodniu marca tj. w dniach od 13.03 do 17.03 czteroosobowa delegacja z powiatu drawskiego w składzie: starosta - Stanisław Cybula, przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego – Urszula Ptak, sekretarz powiatu - Katarzyna Szlońska- Getka oraz naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji - Agnieszka Brzeźniakiewicz przebywali w zaprzyjaźnionym powiecie Segeberg.

Celem wizyty było podsumowanie dotychczasowych działań w zakresie realizacji projektu turystycznego trzech regionów (powiatu drawskiego, powiatu Segeberg i regionu Polva), udział
w warsztatach na temat przygotowania platform internetowych naszych regionów, a także wizyty w obiektach turystycznych zlokalizowanych na terenie powiatu Segeberg.

Wizyta była doskonałą okazją do złożenia podziękowań za współpracę Przewodniczącemu Rady Kreis Segeberg – Clausowi Peterowi Dieck, któremu Stanisław Cybula i Urszula Ptak wręczyli pamiątkową statuetkę i materiały promocyjne z naszego regionu.
Autor: Agnieszka Brzeźniakiewicz, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji