Dzień Otwarty w PCKZiU

Data wydarzenia: 26-05-2023

W ramach współpracy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim i Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, w piątek 19 maja 2023 roku zorganizowano Dzień Otwarty w siedzibie PCKZiU w Drawsku Pomorskim przy ul. Połczyńskiej 9, skierowany specjalnie do uczniów kl. VIII DL.

Uczniowie mieli niepowtarzalną możliwość zapoznania się z tajnikami zawodów: kucharz i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

Okazało się, że zaprezentowana przez Beatę Kucharczyk i Monikę Gołąb oferta edukacyjna trafiła do uczniów, którzy byli wręcz nią zachwyceni!

Nie lada atrakcję stanowił pyszny poczęstunek, który specjalnie dla gości, czyli dla klasy VIII DL i opiekuna Roberta Patrzyńskiego oraz kierownika szkolenia praktycznego  Anny Górzyńskiej, przygotowali uczniowie klasy II BŻ ZPE-T w Bobrowie, uczestniczący w zajęciach praktycznej nauki zawodu.

Autor: Anna Górzyńska, ZPE-T w Bobrowie