Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

XII Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie!
05-06-2023

XII Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie!

Data wydarzenia: 05-06-2023

Starosta Drawski oraz Land Rover Club PL zapraszają na dwunastą edycję Mistrzostw w chodzeniu po Drawie, które odbędą się w sobotę 17 czerwca br.

Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie to otwarty amatorski marsz przeprawowy w górę rzeki Drawy, wzbogacony o przeszkody i zadania, m.in: marsz rzeką, marsz terenowy, techniki linowe, m.in. most linowy i zjazd na rolce, zadania paramedyczne i inne.

 

Spotkanie uczestników o godzinie 10.00 na moście betonowym przez rzekę Drawę (most Murzynka) w ciągu drogi leśnej z Karwic lub Konotopu do Siennicy, w pobliżu wyjścia Drawy z jeziora Lubie. Trasę pokonujemy własnym rytmem bez pomiaru czasu. W przypadku zmiany miejsca zbiórki każdy z uczestników zostanie odpowiednio wcześnie poinformowany.

 

Wymagania sprzętowe dla uczestników:

- sznurowane buty najlepiej ponad kostkę, długie spodnie, koszulka lub koszula najlepiej z długim rękawem. Odzież i obuwie zapasowe do przebrania po marszu są obowiązkowe, spakowane w sposób zabezpieczający przed zamoczeniem. 

 

Wśród uczestników imprezy, którzy wykonają przynajmniej połowę zadań, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Uczestnictwo w imprezie jest nieodpłatne. Organizator zapewnia medyczne zabezpieczenie trasy.

 

Udział w Mistrzostwach może wziąć każda osoba pełnoletnia (osoby niespełniające tego warunku tylko pod opieką osoby dorosłej i za pisemną zgodą opiekuna prawnego), która oświadczy, że jest zdrowa i nie ma przeciwwskazań do jej udziału w grze terenowej.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 13.06.2023 r. do godz. 14.00 (podajemy datę urodzenia, nr kontaktowy oraz PESEL - dla celów ubezpieczeniowych). Ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów na rajd.

 

NIE MA MOŻLIWOŚCI DOPISANIA SIĘ DO LISTY UCZESTNIKÓW PO ZAMKNIĘCIU ZAPISÓW!

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: turystyka@powiatdrawski.pl

 

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona