Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bezpłatne szkolenia dla liderów III sektora w Drawsku Pomorskim!
07-06-2023

Bezpłatne szkolenia dla liderów III sektora w Drawsku Pomorskim!

Data wydarzenia: 07-06-2023

Stowarzyszenie Twórczości i Rozwoju „Wspólne Cele” zaprasza na cykl sześciu bezpłatnych szkoleń online (webinariów) dla członków organizacji pozarządowych, liderów lokalnych i osób zainteresowanych prowadzeniem organizacji pozarządowych z Drawska Pomorskiego.

Szkolenia odbędą się w okresie lipiec-październik 2023 r. i dotyczyć będą podstaw rachunkowości w organizacjach, pozyskiwania funduszy i kwestii administracyjnych. Mile widziane są także osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi i sensorycznymi, gdyż planowane działania zostaną dostosowane do ich potrzeb. 

Szkolenia poprowadzi Mariusz Sobkowiak – certyfikowany Specjalista ds. rachunkowości, dyplomowany specjalista ds. fundraisingu, magister zarządzania w administracji, członek i założyciel wielu organizacji pozarządowych, piszący i realizujący projekty z programów rządowych i konkursów lokalnych. 

Aby zgłosić się do projektu wystarczy skontaktować się z członkami Stowarzyszenia pod adresem stowarzyszeniewspolnecele@gmail.com lub telefonicznie: 669-847-078. Rekrutacja trwa do końca czerwca. 

 

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona