Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dzień Dziecka w ramach działań  Stowarzyszenia EDULICA i MOW w Czaplinku
07-06-2023

Dzień Dziecka w ramach działań Stowarzyszenia EDULICA i MOW w Czaplinku

Data wydarzenia: 07-06-2023

Stowarzyszenie "EDULICA" realizuje działania na rzecz dzieci i młodzieży z terenu Czaplinka w ramach pozyskanej MIKRODOTACJI na rozwój młodej organizacji pozarządowej, są to działania towarzyszące temu projektowi.

Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku we współpracy ze Stowarzyszeniem EDULICA pomagały w organizacji wydarzeń Dnia Dziecka na terenie Czaplinka. Zakupiony sprzęt służył podczas zaplanowanych działań dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Edukacja”, Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek, Publicznego Przedszkola w Czaplinku. Oprócz przedszkoli, Dzień Dziecka został zorganizowany także w szkole podstawowej w Czaplinku, tam również nie zabrakło animacji przygotowanych przez wychowanki MOW. Sprzęt zakupiony w ramach pozyskanego finansowania uatrakcyjnił przygotowane spotkania i pozwolił na właściwą współorganizację wydarzeń. 

Działania towarzyszące projektu trwały przez cały tydzień od 30 maja do 2 czerwca. Współpraca z innymi jednostkami oświatowymi z terenu Czaplinka wpisała się na stałe w działania MOW-u i Stowarzyszenia EDULICA.

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. 

Autor: Małgorzata Siluk, MOW w Czaplinku, koordynator projektu, Stowarzyszenie „EDULICA”
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona