Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Pszczoły oraz ich otoczenie-Konkurs fotograficzny
13-10-2023

Pszczoły oraz ich otoczenie-Konkurs fotograficzny

Data wydarzenia: 13-10-2023

Lubisz fotografować pszczoły oraz ich otoczenie i chcesz się podzielić swoją twórczością? Posiadasz w swoich zasobach ciekawe zdjęcia związane z tym tematem? Przyślij je do nas, a być może otrzymasz nagrodę!

Starosta Drawski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Pszczoły i ich otoczenie – pszczelarze, pasieki i ule”.

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, rozpowszechnienie idei fotografowania jako alternatywnej formy spędzania czasu, zagłębienia tematyki życia i rozwoju pszczół, promocję pszczół i pszczelarstwa na terenie powiatu drawskiego.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. 

Szczegóły w Regulaminie konkursu.  

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja pn. „Powiat Drawski na słodko” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” – Promowanie obszaru LSR, w tym produktów lub usług lokalnych objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

 

Autor: Powiat Drawski
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona