Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dane do projektu pt. „Dialog to sprawczość i siła”
20-11-2023

Dane do projektu pt. „Dialog to sprawczość i siła”

Data wydarzenia: 20-11-2023

Każda z organizacji ma COŚ – swój talent, czy też COŚ do zrobienia z innymi. To jeden z wniosków licznych rozmów prowadzonych od 3 grudnia 2022 r. Dziękuję za nie i za te ostatnie, z 10 i 18 listopada br.

Rozpoczyna się czas działania wszystkich chętnych do pracy, by w naszym pięknym miejscu żyło się nam zdrowo, długo i szczęśliwie! Przykładem jest realizacja w projektu pt. „Muzyką połączeni – międzypokoleniowa przestrzeń bezpieczeństwa, udziału i solidarności”, który zdobył dofinansowanie w wysokości 116.995 zł od Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu  Aktywni + 2023 r. 

Współpraca daje efekt synergii – wypracowania rezultatów, czy też pokonania trudności, co w pojedynkę jest nie możliwe. W tym celu przygotowujemy kolejne projekty razem, w dialogu z różnymi organizacjami pozarządowymi. Organizacje chcące z nami współpracować proszę o przesłanie na adres drzewo7050@gmail.com , w terminie do 22 listopada (kolejny termin do 28 listopada) odpowiedzi poniższe pytania:

1)      Jaki jest Wasz najważniejszy cel działalności? 

2)      Jakie zadania lubicie realizować? 

3)      Jakie umiejętności, doświadczenie, kwalifikacje mają członkowie organizacji? Jakich umiejętności chcielibyście się nauczyć, jakie kwalifikacje chcielibyście zdobyć? Czy w organizacji chcielibyście pracować na umowę zlecenie?

4)      Czego potrzebujecie do realizacji zadań i ile to kosztuje?

Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie - 533 099 898 

 

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona