Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zapraszamy na partnerskie warsztaty
12-02-2024

Zapraszamy na partnerskie warsztaty

Data wydarzenia: 12-02-2024

Starosta Drawski zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i samorządowców do udziału w warsztatach pt. „Partnerstwo samorządu, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców w budowaniu wspólnoty lokalnej”.

Organizacje pozarządowe potrafią łączyć przyjemne z pożytecznym i 15 marca 2024 r. będą świętować Dzień Organizacji Pozarządowych w Pałacu Henrykowskiego Stowarzyszenia w Siemczynie. Podczas roboczych warsztatów z udziałem: organizacji pozarządowych, samorządowców i przedsiębiorców, w swobodnej atmosferze porozmawiamy, o tym co możemy zrobić na poziomie mieszkańca, gminy, powiatu, Związku Zachodniopomorskiej Strefy Centralnej, by mieszkańcy i przyjeżdżający do nas turyści mieli satysfakcję z usług społecznych świadczonych na naszym terenie. Plan warsztatów: 

  • 15.00 - 15.40 – panel wprowadzający z udziałem Piotra Frątczaka Koordynatora Programu Rzecznictwa Krajowego OFOP w Warszawie;
  • 15.40 -17.00 – warsztaty w 4 grupach, dot. zdrowia, wody i turystyki, rolnictwa 

i partnerstwa: organizacji pozarządowych, samorządowców i przedsiębiorców;

  •  17.00 – 18.00 – panel podsumowujący;
  •  18.30 – obiadokolacja i integracja uczestników;
  •  19.30 - Po co i jak budować partnerskie organizacje pozarządowe?

Poza propozycjami działań i źródeł finansowania w obecnej i kolejnej perspektywie funduszy unijnych, efektem warsztatów będzie poznanie się i budowanie partnerstw wspólnoty lokalnej.

Prosimy o potwierdzenie udziału do poniedziałku 19 lutego 2024r. Ilość miejsc ograniczona. j.kulesza@powiatdrawski.pl tel. 533 099 898 NGO – Joanna Kulesza 

Z A P R A S Z A M Y

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona