To już jutro !!!  8 marca Dzień Kobiet
07-03-2024

To już jutro !!! 8 marca Dzień Kobiet

Data wydarzenia: 07-03-2024

To wyjątkowa okazja do świętowania, ale także czas, aby zadbać o własne zdrowie.

Wiele kobiet, troszcząc się o dzieci, męża, rodzinę, często zapomina o własnym zdrowiu dlatego też, już dziś zachęcamy wszystkie Panie na spotkanie, które organizowane jest przez Fundację "Z sercem do Pacjenta" Grupy American Heart of Poland oraz Stanisława Cybulę, starostę drawskiego.

Wydarzenie te, to świetny czas na wspólną dyskusję z innymi pacjentami oraz ekspertami na temat różnorodnych kwestii zdrowotnych, na które niekiedy brakuje czasu podczas standardowej wizyty lekarskiej. To czas kiedy będzie można skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych, pomiaru cukru we krwi, pomiaru ciśnienia, dokonać analizy składu masy ciała a także warsztatów makijażowych i kosmetologicznych. Dodatkowo będzie można umówić się na indywidualne rozmowy ze specjalistami różnych dziedzin medycznych, które będą prowadzone 11-13 marca.

Zapewniamy przyjazną i otwartą atmosferę, będzie można zrelaksować się, korzystając z masażu twarzy i rąk wykonywanych przez fizjoterapeutów.

Każdego dnia dbasz o innych, a czy zadbasz o siebie?

Autor: Joanna Dziurdz, Wydział Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych