Kaliscy szczypiorniści obronili mistrzostwo powiatu drawskiego
11-03-2024

Kaliscy szczypiorniści obronili mistrzostwo powiatu drawskiego

Data wydarzenia: 11-03-2024

7 marca 2024 r. w hali widowiskowo - sportowej w Czaplinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Ręcznej Chłopców, organizowane przez Zespół Szkół w Czaplinku.

Drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim przyjechała bronić tytułu mistrza powiatu w piłce ręcznej z ubiegłego roku. Na miejscu okazało się, że kaliska drużyna zmierzy się w meczu o mistrzostwo z gospodarzami turnieju.

Mistrzowie powiatu obronili tytuł. Pokonali drużynę z Czaplinka 20 : 3. Będą reprezentować powiat drawski na Zawodach Regionalnych w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Szczecinie, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami ze Szczecina, Stargardu, Wałcza, Łobza, i Choszczna.

Tytuł mistrzowski obronili: Jakub Wiatr, Oskar Wrzeszcz, Leonard Haręźlak, Michał Paćko, Krystian Senator, Hubert Wróblewski, Michał Litwiniuk, Bartosz Piecyk oraz Aleksander Pluta i Gracjan Kujda.

Gratulujemy zawodnikom i trenerce Renacie Effenberg-Nawrot. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Autor: Maciej Rydzewski, Dyrektor ZS w Kaliszu Pomorskim