Kaliscy piłkarze ręczni w ćwierćfinałach Licealiady w Szczecinie
15-03-2024

Kaliscy piłkarze ręczni w ćwierćfinałach Licealiady w Szczecinie

Data wydarzenia: 15-03-2024

11 marca 2024 r. w Szczecinie odbyły się ćwierćfinały Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców.

Organizatorem zawodów było Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Drużyna Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim w zawodach reprezentowała powiat drawski.

Kaliscy szczypiorniści rozegrali zacięte, stojące na wysokim poziomie mecze z drużynami ze Szczecina, Wałcza i Stargardu, ale niestety przeciwnicy okazali się trudni do pokonania.

Ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Leonard Haręźlak, Michał Litwiniuk, Michał Paćko, Krystian Senator, Oskar Wrzeszcz, Hubert Wróblewski, Bartosz Piecyk, Jakub Wiatr, Aleksander Pluta i Gracjan Kujda.

Gratulujemy zaangażowania, bardzo dobrej gry oraz życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach zawodnikom i trenerce Renacie Effenberg-Nawrot.

Autor: Renata Effenberg–Nawrot, ZS w Kaliszu Pomorskim