Kaliskie siatkarki w ćwierćfinale Licealiady w Stargardzie
15-03-2024

Kaliskie siatkarki w ćwierćfinale Licealiady w Stargardzie

Data wydarzenia: 15-03-2024

14 marca 2024 r. w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie odbyły się ćwierćfinały Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Zawodniczki Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim wraz z trenerką Renatą Effenberg-Nawrot, jako mistrzynie reprezentowały powiat drawski.

Kaliskie siatkarki rywalizowały z drużynami ze Szczecina, Stargardu, Wałcza i Łobza.

Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Zawodniczki miały okazję zagrać mecze z silnymi drużynami na wysokim poziomie.

Po zaciętej walce o każdy punkt drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim zajęła czwarte miejsce, pokonując wysoko zespół z Łobza. Kaliski zespół wystąpił w składzie: Oliwia Wołowiec, Aleksandra Kałużna, Sandra Drzewiecka, Julia Furman, Maja Sielewicz, Natasza Błogowska i Amelia Słowik.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerce zespołu.

Autor: Renata Effenberg – Nawrot, ZS w Kaliszu Pomorskim