Ze zdrowymi życzeniami
13-05-2024

Ze zdrowymi życzeniami

Data wydarzenia: 13-05-2024

Jak co roku 12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.

Z tej okazji Starosta Drawski – Jacek Kozłowski wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Drawskiego – Violettą Zbytek, Wicestarostą Drawskim – Tomaszem Budzyńskim oraz Naczelnikiem Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych – Jolantą Banaszek, złożyli życzenia z okazji przypadającego Święta, przede wszystkim optymizmu, siły i wytrwałości w realizacji codziennych trudnych zadań, satysfakcji z wykonywanej pracy, szczęścia w życiu osobistym oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia.

Spotkania były doskonałą okazją nie tylko do złożenia życzeń ale i na bezpośrednie rozmowy na temat współpracy i bieżącej działalności placówek.

Odwiedziliśmy m.in. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu, Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim  Grupy American Heart of Poland S.A.

Udział w spotkaniach wzięli m.in. Dyrektor Medyczny Szpitala im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim - Magdalena Nowak oraz Dyrektor Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu - Mariusz Talerczyk,  personel medyczny obu szpitali oraz pozostali zaproszeni.

Autor: Jolanta Banaszek, Wydział Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych