Kolejna pracownia zawodowa oddana do użytku
16-10-2018

Kolejna pracownia zawodowa oddana do użytku

Data wydarzenia: 16-10-2018

15 października 2018 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku uroczyście otwarto pracownię gastronomiczną. Nowa pracownia powstała po adaptacji części starych pomieszczeń przyziemia w placówce.

W uroczystości udział wzięli licznie zaproszeni goście, samorządowcy, radni, dyrektorzy szkół i jednostek podległych powiatowi drawskiemu. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński wraz z Wicestarostą Jackiem Kozłowskim oraz Dyrektorem Ośrodka Małgorzatą Jandą, w obecności zaproszonych gości dokonali otwarcia pracowni.
Łączna kwota inwestycji to 220 000 złotych. W wyniku dokonanych prac remontowych oraz wyposażenia w nowoczesny sprzęt gastronomiczny pomieszczenia zmieniły się nie do poznania.
Pracownia sfinansowana została w ramach Działania 9.9 „Dostosowanie infrastruktury szkolnictwa zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy na obszarze Strefy Centralnej na terenie powiatu drawskiego” oraz Działania 8.9 „Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego w ramach Kontraktu Samorządowego”.

Biuro projektów:
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych