Pozakonkursowy tryb udzielania dotacji Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Rok 2012
14-01-2016

Rok 2012

Data wydarzenia: 14-01-2016

2012 ROK – Oferty złożone w trybie pozakonkursowym

 
1. Uznając celowość realizacji zadania „Organizacja konkursu grantowego” przedstawionego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ‚Partnerstwo Drawy”, podaje się ofertę do wiadomości publicznej.
 
 
Uwagi dotyczące oferty można składać pisemnie do dnia 25 maja 2012 roku do Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim lub pocztą elektroniczną na adres e.madej@powiatdrawski.pl
 
2. Uznając celowość realizacji zadania „Uczestnictwo zawodnika w Mistrzostwach Świata Kadetów w Karate w Moskwie” przedstawionego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ‚Partnerstwo Drawy”, podaje się ofertę do wiadomości publicznej.
 
Oferta Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” na wsparcie realizacji zadania „Uczestnictwo zawodnika w Mistrzostwach Świata Kadetów w Karate w Moskwie” (plik pdf, rozmiar 2,9 Mb)
 
Uwagi dotyczące oferty można składać pisemnie do dnia 6 grudnia 2012 roku do Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim lub pocztą elektroniczną na adres e.madej@powiatdrawski.pl
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona