Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Inauguracja roku kulturalnego 2016/2017
20-09-2016

Inauguracja roku kulturalnego 2016/2017

Data wydarzenia: 20-09-2016

Popołudniowym koncertem w wykonaniu solistów i zespołów Złocienieckiego Ośrodka Kultury rozpoczęliśmy działania amatorskiego ruchu artystycznego.

Na scenie zaprezentowali się:  Lenka Soroko, zespół taneczny „Trzpiotki”, „Trzpioty I”, „Trzpioty II” i „Złocienie”, Gabrysia Jasnowska, zespół wokalny „Maluszki” i „Chochliki”, Wiktoria Wielikanow wraz z instruktorką, duet wokalny: Zuzanna Kaczor i Marta Loosekot, Anna Mazur, Julia Wasiniewska, zespół tańca sportowego „Cheerleaderki”, trio wokalne w składzie: Basia Hołubczat, Magda Krzemińska i Martyna Bartkus i zespół „Styl” z Uniwersytetu III Wieku.

Podczas niedzielnego spotkania animatorzy ZOK i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu prowadzili animacje dla dzieci,  wspólnie malowali obraz ”Oko na kulturę”. Na zakończenie koncertu podjęliśmy próbę wykonania wspólnej fotografii, pn. ”Postaw na ZOK”.

Dziękujemy wszystkim widzom i uczestnikom za udział w koncercie. Zapraszamy do rozwijania swoich zainteresowań i pasji w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona