Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Konkurs "Praca w czasach PRL"
17-11-2020

Konkurs "Praca w czasach PRL"

Data wydarzenia: 17-11-2020

Czy posiadasz w swojej galerii zdjęć fotografie sprzed 30 lat? A może wśród nich znajdzie się taka, która przedstawia to, czym zajmowałeś/łaś się w okresie PRL? Tak? To cudownie, nie czekaj i baw się z nami w konkursie fotograficznym. Na najlepsze zdjęcia i ich właścicieli czekają wspaniałe nagrody.
Portal Aplikuj.pl stworzył konkurs na zdjęcia przedstawiające pracę w czasach Polski Ludowej. Udział w nim mogą wziąć osoby, które:
  1. Mają ukończony 50 rok życia.
  2. Pochodzą z województwa pomorskiego bądź zachodniopomorskiego.
  3. Posiadają w swojej kolekcji fotografie na dawnym stanowisku w tamtym okresie.
Celem konkursu jest zgromadzenie jak największej liczby ciekawych zdjęć z okresu tak charakterystycznego w polskiej historii i ukazanie innym jak praca wyglądała dawniej.
Jedyne co trzeba zrobić to wybrać ze swojej kolekcji maksymalnie 3 zdjęcia i wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie. Wszystko odbywa się w formie internetowej, co gwarantuje bezpieczeństwo dla obu stron konkursu. Do konkursu można dołączyć samodzielnie bądź z pomocą bliskich osób.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 stycznia 2021 roku. Po tym terminie konkurs zakończy się i zostaną wybrani najlepsi. Do zgarnięcia fantastyczne nagrody takie jak: telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe (strefakursow.pl), wycieczki do Skandynawii (fregata.pl) i przydatne gadżety. Więcej szczegółów konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze.  
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona